Nasze pokoje

Wybierz pokój

Cennik

Pokój 4-osobowy
Pokój 3-osobowy
Pokój 2-osobowy.

Trasa zapewnia dużo możliwości obcowania z dziką przyrodą i obserwacji ptactwa, z którego słyną wody Zalewu. Po drodze znajdują się liczne mariny, bukowe lasy Wolińskiego Parku Narodowego, osada Słowian i Wikingów.

 

Można wybrać się również na krótsze wycieczki do Parku Wolińskiego. Warto odwiedzić jeden z punktów widokowych, szczególnie polecamy ten na wsteczną deltę Świny znajdujący się w m. Lubin lub na górze Gosań z widokiem na Zatokę Pomorską. Polecamy również ścieżkę rowerową ciągnącą się przez wydmy aż do Podziemnego Miasta w Świnoujściu.

Pobyt rowerzystów

02 marca 2024

Zapraszam do odwiedzenia Sercówki wszystkich zapalonych rowerzystów. Umożliwiamy zabezpieczenie rowerów pod dachem lub w zamkniętych pomieszczeniach. Na podwórku jest możliwość obmycia roweru po wycieczce. Wyspa Wolin posiada coraz więcej szlaków rowerowych. Tuż obok naszego domu krzyżują się trasy na Świnoujście i Dziwnów Velo Baltica - EuroVelo 10/13 - R10 oraz w kierunku Wolin i Świnoujścia trasa Wokół Zalewu Szczecińskiego (Stettiner Haff Rundweg) Jest to polsko-niemiecka trasa dla lubiących wypoczynek nad wodą.

by

501 500 050

kontakt@sercowka.pl

Rezerwacje:

ul. Aleja Róż 4

72-500 Międzyzdroje