O SERCÓWCE

Nazywam się Katarzyna Wołkow i wraz z mężem Arkadiuszem oraz dwiema córkami od wielu lat gościmy w naszym domu osoby z Polski, a ostatnio co raz częściej z zagranicy.

Pokoje Gościnne Sercówka w Międzyzdrojach prowadzimy od wielu lat. W tym miejscu kwatery wynajmowali moi dziadkowie już od lat 80. Odkąd pamiętam zajmowałam się wynajmem kwater i wydaje mi się, że robię to bardzo dobrze. Nasi goście powracają do nas co roku.

Parę lat temu przeprowadziliśmy gruntowny remont. Naszym założeniem było dołożenie łazienek do każdego pokoju oraz wstawienia wygodnych dwuosobowych łóżek. Zależy nam, by nasi goście mogli spokojnie odpoczywać w komfortowych pokojach po spędzonych na plaży dniach.

Pokoje Gościnne Sercówka w Międzyzdrojach swoja nazwę zawdzięczają muszelce z Morza Bałtyckiego charakteryzującej się licznymi żeberkami, falistymi w przekroju i promieniście rozchodzącymi się od szczytu. Bez problemu można ją znaleźć na międzyzdrojskiej plaży. Nową nazwą chcieliśmy nawiązać do tego, co mamy najlepszego do zaproponowania swoim gościom.

Z naszego domu po 5 minutowym spacerze dotrzemy do przepięknej plaży. Tam każdy znajdzie dla siebie ulubione zajęcie. Można godzinami wygrzewać się w piasku lub skorzystać z morskiej kąpieli. Bardziej aktywni zdecydują się pewnie na wielogodzinny spacer brzegiem morza w dowolnym kierunku lub spróbują swoich sił w siatkówce plażowej. Można również udać się na oglądanie niepowtarzalnego zachodu słońca kończąc wieczór lampką wina na plaży.

Oczywiście Międzyzdroje mają do zaproponowania dużo więcej niż tylko plażowanie. W bliskiej okolicy znajduje się stadion miejski wraz z kortami tenisowymi oraz skate parkiem. Tuż obok naszego domu krzyżują się nowo powstałe ścieżki rowerowe dające możliwość dotarcia do wielu ciekawych miejsc na wyspie Wolin. Można udać się również na piesze wycieczki do Wolińskiego Parku Narodowego jednym ze szlaków. W Międzyzdrojach jest również kino, oceanarium, muzeum figur woskowych , park miniatur i wiele innych atrakcji.

Więcej atrakcji

Cennik

Wybierz pokój

Zapraszamy wszystkich do Międzyzdrojów!

by

501 500 050

kontakt@sercowka.pl

Rezerwacje:

ul. Aleja Róż 4

72-500 Międzyzdroje